Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Chrzciny

Jednym z pierwszych bardzo ważnych wydarzeń w życiu świeżo upieczonych rodziców są chrzciny. Coraz więcej osób decyduje się na świętowanie tej uroczystości w gronie bliskich i znajomych w eleganckich restauracjach, inni wybierają własne domy lub organizacją wydarzenia w plenerze. Bez względu na jaki wariant się Państwo zdecydujecie nasza firma cateringowa zagwarantuje kompleksową obsługę gastronomiczną. Przyjmujemy zlecenia na terenie Warszawy oraz okolic.

Dzięki naszej ofercie:

  • będą mogli Państwo skoncentrować się na właściwym przygotowaniu do uroczystości bez zaprzątania głowy przygotowaniem dań i przekąsek,
  • będą mogli Państwo wspólnie z rodziną świętować wyjątkowo ważne wydarzenie i cieszyć się ich towarzystwem.

Nasza firma dba o dobry catering, atrakcyjny cennik i pełne zadowolenie uczestników chrzcin. Przygotowujemy menu na podstawie konsultacji z naszymi Klientami oraz dbamy o staranne przygotowanie każdej potrawy oraz jej wydanie. Nasz personel pracuje z pełnym profesjonalizmem oraz ogromną dyskrecją.