Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Catering indywidualny

Angażujemy się w każde powierzone nam zadanie. Z ogromną troską planujemy i realizujemy catering indywidualny. Umiejętnie dobieramy poszczególne menu, a także dbamy o właściwy serwis. Przywiązujemy wagę do najdrobniejszych detali realizacji.

Oferując catering indywidualny koncentrujemy się na dostosowaniu do konkretnego charakteru wydarzenia. Odmiennie będzie prezentowała się obsługa gastronomiczna wesel, a w zupełnie inny sposób przygotowujemy oprawę kulinarną na chrzciny, czy komunię.

Proponujemy:

  • indywidualnie skomponowane menu – z możliwością przygotowania potraw dowolnej kuchni świata, dań wegetariańskich, czy przysmaków dla dzieci;
  • profesjonalny serwis kelnerski – fachową obsługę sali w wykonaniu profesjonalnej kadry kelnerskiej, która dba o serwis kolejnych potraw w odpowiednim tempie – zgodnie z ustalonym planem;
  • odpowiednią aranżację przestrzeni – dbamy, aby usługa cateringowa była realizowana kompleksowo, co oznacza, że proponujemy efektowną dekorację stołu, odpowiednie zastawy, a na indywidualne życzenie Klientów zajmujemy się także przygotowaniem odpowiedniego sprzętu do organizacji imprezy.