Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Komunie

Dla rodzin należących do wspólnoty katolickiej niezwykle ważnym i radosnym wydarzeniem są komunie. To jeden z Sakramentów Świętych, do którego dziecko może przystąpić po odpowiednim przygotowaniu. Jest niezwykłą okazją do świętowania. Nasza firma cateringowa dba o to, aby rodzina mogła skupić się na przygotowaniu do uroczystości, a także cieszyć się wspólnym świętowaniem, dlatego to my:

  • troszczymy się o stworzenie odpowiedniego menu,
  • przygotowujemy wszystkie posiłki,
  • dbamy o odpowiednią dekorację stołów i elegancką zastawę,
  • wydanie wszystkich potraw.

Niezmiennie od lat, dbając o dobry catering wszystkie elementy realizacji usługi konsultujemy z naszymi klientami. Chętnie podpowiadamy, jakie dania przypadną do gustu najmłodszym, mamy bowiem na uwadze upodobania dzieci. Zabiegamy także, aby obsługiwane przez nas komunie przebiegały w przyjemnej atmosferze. Właśnie dlatego trzymamy się harmonogramu wydawania potraw i gwarantujemy dyskretny, bardzo elegancki serwis kelnerski.

Świadczymy usługi cateringowe na terenie Warszawy i w okolicach.