Catering dla firm

Doświadczenie w branży gastronomicznej pozwala nam oferować usługi na wysokim poziomie. Gwarantujemy kompleksowy catering dla firm. Obejmuje przygotowanie menu z uwzględnieniem konkretnej okazji, jej charakteru, liczby osób. Tworzymy wyjątkowo wykwintne propozycje na uroczyste gale, jak też bardziej swobodne menu na pikniki bądź spotkania koktajlowe. Dbamy również o stworzenie atrakcyjnej oprawy oraz profesjonalny serwis kelnerski. Nasz personel to specjaliści w swoim fachu. Kucharze, szefowie kuchni, kelnerzy, marketerzy, a także pracownicy działu obsługi Klienta – wszyscy pracują na jeden cel. Dla nas oznacza to zwieńczony sukcesem catering dla firm.

Jak działamy?

Powiedzieć, że sprawnie i profesjonalnie, to zbyt mało. Od momentu zgłoszenia nam zainteresowania ofertą obejmujemy Klienta naszą kompleksową opieką. Ustalamy termin i miejsce wydarzenia. Działamy głównie na terenie Warszawy, ale też realizujemy catering dla firm w okolicach. Odpowiedni sprzęt oraz bogate doświadczenie pozwalają nam działać w zgodzie z określonymi potrzebami – dzięki temu obsługujemy także imprezy plenerowe. Układamy menu. Dbamy o odpowiedni bilans dań i właściwą ich formę. Jesteśmy otwarci także na opracowanie menu tematycznego. Przygotowujemy harmonogram wydawania dań oraz omawiamy z zespołem kelnerskim strategię działania na każde spotkanie.

Kiedy warto skorzystać z naszych usług?

Oferujemy catering dla firm, którym zależy na jakości potraw, dobrym serwisie kelnerskim oraz wzorowej organizacji strony gastronomicznej podczas wydarzenia. Zajmujemy się obsługą licznych imprez takich, jak:

Zapraszamy do kontaktu.

Konferencje

Zapewniamy kompleksową obsługę szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych na terenie Warszawy i w najbliższych okolicach. Przygotowujemy miejsca przeznaczone na przerwy kawowe, zapewniając stoiska z gorącymi i zimnymi napojami oraz przekąskami. Na życzenie naszych Klientów realizujemy catering dla firm także uwzględniający pełne posiłki – uroczyste kolacje bądź wspólne dla wszystkich uczestników obiady.

Bankiety

Proponujemy wyborną ofertę kulinarną oraz profesjonalny serwis kelnerski podczas bankietów. Dbamy o podkreślenie za pomocą wykwintnego menu, jak też odpowiedniej oprawy stołów wystawnego charakteru przyjęcia. Zapewniamy elegancki catering dla firm, które w okazały sposób pragną uczcić jubileusze, jak też dla instytucji, zabiegających o efektowne świętowanie ważnych wydarzeń bądź uhonorowanie wybitnych osobistości.

Gale

Posiadamy doświadczenie w zakresie obsługi gastronomicznej dużych, eleganckich imprez. Zapewniamy catering dla firm organizujących gale. Podczas eleganckich i wystawnych uroczystości dbamy o dyskretny, profesjonalny i bardzo sprawny serwis kelnerski. Ponadto z ogromną pieczołowitością przygotowujemy menu. Nie mogą to być zwyczajne potrawy. Staramy się urzec uczestników smakiem, aromatem i wyglądem każdego dania.

Jubileusze

Pomagamy przy organizacji 20-lecia firmy, czy obchodów 50-lecia miejskiego teatru. Jubileusze stanowią niezwykle radosną okazję do ucztowania. My dokładamy starań, aby podczas obchodów zapewnić odpowiednie menu. Starannie komponujemy kartę dań oraz troszczymy się o odpowiednie ich wydanie i podanie. Potrafimy także zadbać o efektowny wygląd stołów. Zapewniamy bowiem zastawy i dekoracje odpowiednie do okazji.

Pikniki

Pracujemy także w warunkach plenerowych. Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem oraz sprzętem do obsługi pikników firmowych, czy miejskich. Z uwagi na warunki plenerowe, a także dbałość o najwyższy standard usług podejmujemy się obsługi tego rodzaju imprez na terenie Warszawy oraz w bliskich okolicach. Dzięki temu możemy zapewnić doskonałą jakość potraw. Mniej formalny charakter pikników pozwala na serwowanie dań grillowych.

Spotkania koktailowe

Zapewniamy catering dla firm na spotkania świąteczne. Oferujemy wyborne menu – dostosowane do okoliczności. Na imprezy wielkanocne proponujemy atrakcyjne i bardzo oryginalne dania rybne oraz jajeczne, zaś przyjęcie bożonarodzeniowe nie może obejść się bez barszczu z uszkami. Proponujemy obsługę na terenie Warszawy i okolic – zarówno w siedzibie Klienta, jak również w wynajętych salach. Przedstawiamy atrakcyjne menu.

Przyjęcia świąteczne

Zapewniamy catering dla firm na spotkania świąteczne. Oferujemy wyborne menu – dostosowane do okoliczności. Na imprezy wielkanocne proponujemy atrakcyjne i bardzo oryginalne dania rybne oraz jajeczne, zaś przyjęcie bożonarodzeniowe nie może obejść się bez barszczu z uszkami. Proponujemy obsługę na terenie Warszawy i okolic – zarówno w siedzibie Klienta, jak również w wynajętych salach. Przedstawiamy atrakcyjne menu.

Inne eventy

Doskonale rozumiemy, że nie każde wydarzenie z życia firmy mieści się w ramach konkretnej formy imprezy. Jesteśmy elastyczni i nasze usługi świadczymy na różnego rodzaju eventach biznesowych. Zapewniamy catering na firmową „Choinkę”, czy „Dzień Dziecka”, które pracodawca organizuje dla rodzin swoich pracowników. Proponujemy także świetnie dobrane menu na imprezy integracyjne oraz teambuildingowe. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów.