Извините, этот техт доступен только в “Польский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Catering indywidualny

Angażujemy się w każde powierzone nam zadanie. Z ogromną troską planujemy i realizujemy catering indywidualny. Umiejętnie dobieramy poszczególne menu, a także dbamy o właściwy serwis. Przywiązujemy wagę do najdrobniejszych detali realizacji.

Oferując catering indywidualny koncentrujemy się na dostosowaniu do konkretnego charakteru wydarzenia. Odmiennie będzie prezentowała się obsługa gastronomiczna wesel, a w zupełnie inny sposób przygotowujemy oprawę kulinarną na chrzciny, czy komunię.

Proponujemy:

  • indywidualnie skomponowane menu – z możliwością przygotowania potraw dowolnej kuchni świata, dań wegetariańskich, czy przysmaków dla dzieci;
  • profesjonalny serwis kelnerski – fachową obsługę sali w wykonaniu profesjonalnej kadry kelnerskiej, która dba o serwis kolejnych potraw w odpowiednim tempie – zgodnie z ustalonym planem;
  • odpowiednią aranżację przestrzeni – dbamy, aby usługa cateringowa była realizowana kompleksowo, co oznacza, że proponujemy efektowną dekorację stołu, odpowiednie zastawy, a na indywidualne życzenie Klientów zajmujemy się także przygotowaniem odpowiedniego sprzętu do organizacji imprezy.